Menu

Naprawa chłodni Warszawa, naprawa urządzeń chłodniczych Warszawa, komory chłodnicze i chłodnie Warszawa | CIK serwis chłodni

Firma Chłodnictwo i Klimatyzacja - Marek Wiśniewski od wielu lat świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych w Warszawie i okolicach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno serwis klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych, będących na wyposażeniu każdego sklepu spożywczego, jak i budowę chłodni czy mroźni od podstaw.

Budowa, serwis i naprawa chłodni

Chłodnią nazywamy pomieszczenie o temperaturze niższej niż temperatura powietrza. Firma CiK Wiśniewski realizuje kompleksowo zadania takie jak budowa, serwis i naprawy chłodni. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z chłodnią w postaci komory, czy sali w specjalnie przystosowanym budynku, gwarantujemy profesjonalne wykonanie i fachowy serwis chłodni, elementów instalacji składających się na chłodnie – zarówno izolacji, jak i agregatów chłodniczych.

Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji niemal dowolnego zlecenia z dziedziny budowy większych chłodni i pojedynczych komór chłodniczych w Warszawie oraz miejscowościach z nią sąsiadujących. Szybko, profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy przedsięwzięcia. Po zakończeniu współpracy w tym zakresie oferujemy również regularne przeglądy serwisowe oraz bezzwłoczne wykonanie naprawy chłodni, w przypadku wykrycia ewentualnej awarii.

Jeśli chodzi o działalność samego serwisu chłodni, zajmujemy się szczególnie naprawą oraz weryfikacją poprawności działania urządzeń takich jak:

 • chłodnie sklepowe,
 • witryny, lady, regały, szafy chłodnicze,
 • lodówki,
 • mroźnie,
 • kostkarki do lodu,
 • zamrażarki,
 • komory chłodnicze,
 • monobloki,
 • agregaty chłodnicze.

Czytaj więcej

Serwis i naprawa urządzeń chłodniczych

Wieloletnie doświadczenie na Warszawskim rynku pozwala nam na podjęcie się zadań serwisowych dla niemalże każdego typu urządzenia chłodniczego. Serwisujemy zarówno przemysłowe chillery, jak i małe regały chłodnicze. Nasze codzienne zlecenia dotyczą także sprzętu takiego jak lady, stoły i bonety chłodnicze, spotykane na co dzień w branży gastronomicznej, czy sklepach spożywczych. Firma CiK Wiśniewski oferuje usługi serwisowe dla każdego rodzaju urządzeń chłodniczych wykorzystywanych w gastronomii i handlu. Jesteśmy świadomi tego, jak ważnym aspektem w tych branżach jest ciągłość działania, a kiedy wymagane jest szybkie, oraz bezproblemowe wykonanie zlecenia, gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie realizacji postawionych przed nami zadań.

Czytaj więcej

Sprzedaż i serwis klimatyzatorów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzedaży, montażu i serwisu klimatyzacji. Odpowiednio wyregulowana klimatyzacja potrafi utrzymać optymalną temperaturę i wilgotność powietrza, zapewniając twoim klientom, pracownikom czy domownikom komfortowe warunki. Odpowiednie skalibrowanie klimatyzacji wymaga znajomości takich parametrów jak średnia temperatura zewnętrzna, wilgotność względna powietrza czy prędkość przepływu powietrza w strefie przebywania ludzi. Wiemy jak zamontować klimatyzację, tak by uzyskać optymalną temperaturę w sposób dyskretny i niezauważalny.

Dodatkowo, realizując zlecone nam przez klientów usługi, dokładamy starań, aby parametry instalowanych przez nas urządzeń były optymalne nie tylko pod względem swoich właściwości użytkowych, ale również pod kątem wizualnego dopasowania do estetyki danej przestrzeni.

Oferowane przez naszą firmę sprzedaż oraz serwis klimatyzatorów dedykowane są zarówno dla rozmaitych przedsiębiorstw, jak i użytkowników indywidualnych, chcących zapewnić sobie większy komfort przebywania w swoim domu lub mieszkaniu. Dotychczas z naszych usług skorzystały osoby prywatne, biura, lokale gastronomiczne, punkty usługowe, sklepy, banki, placówki publiczne, hotele oraz wiele innych, mniejszych i większych obiektów.

Czytaj więcej

Regały aluminiowe Alushelf

chłodnie warszawa

Regały aluminiowe marki Alushelf należą do systemowych i kompleksowych rozwiązań. Dzięki nim możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Wyróżniają się:

 • Dowolnym ustawieniem: pojedynczy wolnostojący regał, układ w kształcie litery L, U lub W dopasowany do konkretnej powierzchni magazynowej,
 • Możliwością rozbudowy modułowej ciągów regałowych – długość półek wynosi od 600mm do 5700mm,
 • Dostępnością różnych wielkości regałów: standardowa wysokość to 1750mm; dostępne są także regały wysokie na 1300mm lub 2000mm,
 • Półkami wielopoziomowymi - 3, 4, 5 poziomów z możliwością regulacji wysokości półek co 150mm,
 • Regulacją poziomowania regału – wysokością nóżek podpór można manipulować.

serwis klimatyzatorów chłodni warszawa

Wysoka jakość materiałów, z których wykonane zostały regały Alushelf, zapewniają długotrwałą ochronę oraz wysoki komfort użytkowania. Anodowane aluminium, z którego przygotowana została konstrukcja, zabezpiecza regał przed korozją. Dzięki niewielkiej wadze możliwy jest jego samodzielny montaż bez konieczności użycia narzędzi i specjalistycznych sprzętów. Obciążenie na półkę to 100 kg na metr bieżący, co sprawia, że cała konstrukcja jest bardzo stabilna. Materiał, z którego przygotowane są półki, to polipropylen. Dobrze sprawdza się w niskich i wysokich temperaturach. Zachowanie czystości będzie łatwe, ponieważ półki można myć w zmywarce gastronomicznej.

 Regały znajdują zastosowanie w: komory chłodnicze warszawa

 • Restauracjach, gdzie znajdują się komory chłodnicze,
 • Komorach mroźniczych w pawilonach handlowo-usługowych,
 • Gastronomicznych pomieszczeniach kuchennych,
 • Pomieszczeniach magazynowych, w których w chłodni przechowywane są produkty mięsne,
 • Pomieszczeniach o wysokich wymogach sanitarnych: laboratoriach chemicznych oraz szpitalach,
 • Pralniach,
 • Pozostałych pomieszczeniach magazynowych znajdujących się w największych miastach takich jak Warszawa.

naprawa chłodni urządzeń chłodniczych warszawa

 Regały aluminiowe Alushelf pochodzą od polskiego producenta, więc ich serwis i naprawa nie stanowią większego problemu. Wszystkie komponenty wyprodukowane są na terenie Polski. Produkt cechuje wysoka jakość wykonania, co sprawia, że wyróżnia się od regałów innych producentów. Gwarantujemy konkurencyjną ofertę i krótki okres realizacji zamówienia.

Ponadto regały spełniają wysokie normy higieniczne. Półki posiadają atest PZH, co oznacza, że przeznaczone są do kontaktu z produktami spożywczymi.

Jeżeli mają Państwo do nas pytania dotyczące oferty, chłodnictwa lub klimatyzacji – zapraszamy do kontaktu mailowego, przez formularz na stronie, telefon, lub odwiedzenia nas w naszym podwarszawskim biurze.