Menu

Serwis klimatyzatorów, naprawa urządzeń chłodniczych

Firma Chłodnictwo i Klimatyzacja - Marek Wiśniewski od wielu lat świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych w Warszawie i okolicach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno serwis klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych, będących na wyposażeniu każdego sklepu spożywczego, jak i budowę chłodni czy mroźni od podstaw.

Budowa, serwis i naprawa chłodni

Chłodnią nazywamy pomieszczenie o temperaturze niższej niż temperatura powietrza. Firma CiK Wiśniewski realizuje kompleksowo zadania takie jak budowa, serwis i naprawy chłodni. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z chłodnią w postaci komory, czy sali w specjalnie przystosowanym budynku, gwarantujemy profesjonalne wykonanie i fachowy serwis elementów instalacji składających się na chłodnie – zarówno izolacji, jak i agregatów chłodniczych.

Serwis i naprawa urządzeń chłodniczych

Wieloletnie doświadczenie na Warszawskim rynku pozwala nam na podjęcie się zadań serwisowych dla niemalże każdego typu urządzenia chłodniczego. Serwisujemy zarówno przemysłowe chillery, jak i małe regały chłodnicze. Nasze codzienne zlecenia dotyczą także sprzętu takiego jak lady, stoły i bonety chłodnicze, spotykane na co dzień w branży gastronomicznej, czy sklepach spożywczych. Firma CiK Wiśniewski oferuje usługi serwisowe dla każdego rodzaju urządzeń chłodniczych wykorzystywanych w gastronomii i handlu. Jesteśmy świadomi tego, jak ważnym aspektem w tych branżach jest ciągłość działania, a kiedy wymagane jest szybkie, oraz bezproblemowe wykonanie zlecenia, gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie realizacji postawionych przed nami zadań.

Sprzedaż i serwis klimatyzatorów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzedaży, montażu i serwisu klimatyzacji. Odpowiednio wyregulowana klimatyzacja potrafi utrzymać optymalną temperaturę i wilgotność powietrza, zapewniając twoim klientom, pracownikom czy domownikom komfortowe warunki. Odpowiednie skalibrowanie klimatyzacji wymaga znajomości takich parametrów jak średnia temperatura zewnętrzna, wilgotność względna powietrza czy prędkość przepływu powietrza w strefie przebywania ludzi. Wiemy jak zamontować klimatyzację, tak by uzyskać optymalną temperaturę w sposób dyskretny i niezauważalny.

Jeżeli mają Państwo do nas pytania dotyczące oferty, chłodnictwa lub klimatyzacji – zapraszamy do kontaktu mailowego, przez formularz na stronie, telefon, lub odwiedzenia nas w naszym podwarszawskim biurze.