Menu

Serwis klimatyzatorów, Naprawa Chłodni, Chłodnie Warszawa, Komory chłodnicze, Serwis chłodni, Naprawa urządzeń chłodniczych, Naprawa chłodni | CIK Chłodnictwo i Klimatyzacja Warszawa

Firma Chłodnictwo i Klimatyzacja - Marek Wiśniewski od wielu lat świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych w Warszawie i okolicach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno serwis klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych, będących na wyposażeniu każdego sklepu spożywczego, jak i budowę chłodni czy mroźni od podstaw.

Budowa, serwis i naprawa chłodni

Chłodnią nazywamy pomieszczenie o temperaturze niższej niż temperatura powietrza. Firma CiK Wiśniewski realizuje kompleksowo zadania takie jak budowa, serwis i naprawy chłodni. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z chłodnią w postaci komory, czy sali w specjalnie przystosowanym budynku, gwarantujemy profesjonalne wykonanie i fachowy serwis chłodni, elementów instalacji składających się na chłodnie – zarówno izolacji, jak i agregatów chłodniczych.

Serwis i naprawa urządzeń chłodniczych

Wieloletnie doświadczenie na Warszawskim rynku pozwala nam na podjęcie się zadań serwisowych dla niemalże każdego typu urządzenia chłodniczego. Serwisujemy zarówno przemysłowe chillery, jak i małe regały chłodnicze. Nasze codzienne zlecenia dotyczą także sprzętu takiego jak lady, stoły i bonety chłodnicze, spotykane na co dzień w branży gastronomicznej, czy sklepach spożywczych. Firma CiK Wiśniewski oferuje usługi serwisowe dla każdego rodzaju urządzeń chłodniczych wykorzystywanych w gastronomii i handlu. Jesteśmy świadomi tego, jak ważnym aspektem w tych branżach jest ciągłość działania, a kiedy wymagane jest szybkie, oraz bezproblemowe wykonanie zlecenia, gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie realizacji postawionych przed nami zadań.

Sprzedaż i serwis klimatyzatorów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzedaży, montażu i serwisu klimatyzacji. Odpowiednio wyregulowana klimatyzacja potrafi utrzymać optymalną temperaturę i wilgotność powietrza, zapewniając twoim klientom, pracownikom czy domownikom komfortowe warunki. Odpowiednie skalibrowanie klimatyzacji wymaga znajomości takich parametrów jak średnia temperatura zewnętrzna, wilgotność względna powietrza czy prędkość przepływu powietrza w strefie przebywania ludzi. Wiemy jak zamontować klimatyzację, tak by uzyskać optymalną temperaturę w sposób dyskretny i niezauważalny.

Regały aluminiowe Alushelf

chłodnie warszawa

Regały aluminiowe marki Alushelf należą do systemowych i kompleksowych rozwiązań. Dzięki nim możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Wyróżniają się:

 • Dowolnym ustawieniem: pojedynczy wolnostojący regał, układ w kształcie litery L, U lub W dopasowany do konkretnej powierzchni magazynowej,
 • Możliwością rozbudowy modułowej ciągów regałowych – długość półek wynosi od 600mm do 5700mm,
 • Dostępnością różnych wielkości regałów: standardowa wysokość to 1750mm; dostępne są także regały wysokie na 1300mm lub 2000mm,
 • Półkami wielopoziomowymi - 3, 4, 5 poziomów z możliwością regulacji wysokości półek co 150mm,
 • Regulacją poziomowania regału – wysokością nóżek podpór można manipulować.

serwis klimatyzatorów chłodni warszawa

Wysoka jakość materiałów, z których wykonane zostały regały Alushelf, zapewniają długotrwałą ochronę oraz wysoki komfort użytkowania. Anodowane aluminium, z którego przygotowana została konstrukcja, zabezpiecza regał przed korozją. Dzięki niewielkiej wadze możliwy jest jego samodzielny montaż bez konieczności użycia narzędzi i specjalistycznych sprzętów. Obciążenie na półkę to 100 kg na metr bieżący, co sprawia, że cała konstrukcja jest bardzo stabilna. Materiał, z którego przygotowane są półki, to polipropylen. Dobrze sprawdza się w niskich i wysokich temperaturach. Zachowanie czystości będzie łatwe, ponieważ półki można myć w zmywarce gastronomicznej.

 Regały znajdują zastosowanie w: komory chłodnicze warszawa

 • Restauracjach, gdzie znajdują się komory chłodnicze,
 • Komorach mroźniczych w pawilonach handlowo-usługowych,
 • Gastronomicznych pomieszczeniach kuchennych,
 • Pomieszczeniach magazynowych, w których w chłodni przechowywane są produkty mięsne,
 • Pomieszczeniach o wysokich wymogach sanitarnych: laboratoriach chemicznych oraz szpitalach,
 • Pralniach,
 • Pozostałych pomieszczeniach magazynowych znajdujących się w największych miastach takich jak Warszawa.

naprawa chłodni urządzeń chłodniczych warszawa

 Regały aluminiowe Alushelf pochodzą od polskiego producenta, więc ich serwis i naprawa nie stanowią większego problemu. Wszystkie komponenty wyprodukowane są na terenie Polski. Produkt cechuje wysoka jakość wykonania, co sprawia, że wyróżnia się od regałów innych producentów. Gwarantujemy konkurencyjną ofertę i krótki okres realizacji zamówienia.

Ponadto regały spełniają wysokie normy higieniczne. Półki posiadają atest PZH, co oznacza, że przeznaczone są do kontaktu z produktami spożywczymi.

Jeżeli mają Państwo do nas pytania dotyczące oferty, chłodnictwa lub klimatyzacji – zapraszamy do kontaktu mailowego, przez formularz na stronie, telefon, lub odwiedzenia nas w naszym podwarszawskim biurze.